Dwadzieścia cztery godziny. Tylko tyle wystarczy, aby inwestycja czasu w aplikację Autonova zwróciła Ci się z nawiązką. Jak to zrobić? Poznaj prosty przepis.

Klienci, których już masz, mają w sobie ogromny potencjał, który możesz wykorzystać. Pytanie, czy jesteś w stanie poświęcić 3-4 godziny , aby wygenerować kilka tysięcy złotych dodatkowego przychodu?

Ilu Twoich klientów nie przyjechało na serwis powłoki?

Z rozmów z kilkudziesięcioma studiami detailingowymi wynika, że blisko 50% klientów nie pojawia się na serwisie powłoki ochronnej. Nie musi to wynikać wcale z braku chęci lub złej woli. Powód jest znacznie prostszy – klienci o tym zapominają.
Żyjemy w tak zawrotnym tempie i natłoku spraw, że każda opcja przypomnienia, która zdejmie choć jedną rzecz z głowy, wydaje się zbawienna.
Czemu więc nie przypomnieć o tym, że warto zadbać o powłokę ochronną na aucie. Klient w nią zainwestował i chcemy, aby służyła mu jak najdłużej.  Przypomnijmy więc o tym. Nie jednemu klientowi, ale wszystkim. Nawet tym sprzed 6 miesięcy.

Przepisz klientów do aplikacji

Przepis jest banalnie prosty. Wystarczy, że przeniesiesz do aplikacji klientów, którym wykonałeś usługę zabezpieczenia lakieru np. w ciągu ostatniego pół roku.

Wystarczy przewinąć kalendarz w tył, dodać klientów wraz z numerem telefonu i na każdym ustawić przypomnienie. Wysiłek nie jest duży, wystarczy usiąść do komputera z kubkiem gorącej kawy, poświęcić chwilę a włożona praca zwróci się z nawiązką.

Co wydarzy się po przepisaniu klientów?

Aplikacja przeliczy ilość dni, jaka minęła od wpisania klienta (data realizacji usługi) i zacznie wysyłać do klientów wiadomości SMS z zaproszeniem na konserwację powłoki. Wszystko, co musi zrobić klient to oddzwonić na Twój numer, który podany jest w wiadomości i umówić się na dogodny termin.

Dokładny opis całej procedury znajdziesz w naszym Centrum pomocy – Jak wpisać klientów z przeszłości do kalendarza.

Czy warto?

Zastanów się, ile kosztuje jedna usługa konserwacji powłoki w Twojej firmie  i co wydarzy się, jeśli 10  klientów umówi się na nią w ciągu najbliższych 2-3 dni. Kilka tysięcy złotych, które wpadną do firmowej kasy, wydaje się być uczciwą zapłatą za poświęcony czas.

Wypróbuj na sobie (na swoim numerze telefonu) już dziś. Załóż konto na https://autonova.com/pl/

autonova do zarzadzania biznesem