Sprzedaż produktów przez Internet to dziś rzecz jak najbardziej powszechna. Coraz więcej naszych potrzeb zaspokajana jest już przez Internet. Chcesz kupić bilet na pociąg, zamówić jedzenie, umówić się do lekarza – wszystkie te rzeczy są już osiągalne za pomocą kilku kliknięć. To pewnie, że z usługami w motoryzacji będzie podobnie. To już nie jest kwestia „czy”, ale „kiedy” kupowanie ich przez Internet stanie się powszechne. Dołącz do Autonova., aby nie przegapić tego momentu i nadążyć za zmieniającym się światem oraz potrzebami Twoich klientów.

Autonova dla posiadacza samochodu?


Autonova. to platforma internetowa mająca na celu zwiększenie dostępności do usług w motoryzacji. Przy jej pomocy klient chcący kupić typowe usługi w motoryzacji, takie jak wymiana oleju, czyszczenie klimatyzacji czy pranie tapicerki, może je zamówić w Twojej firmie przez Internet. Szybko, łatwo, bezpiecznie i za pomocą kilku kliknięć na ekranie smartfona.

Autonova dla warsztatu, myjni, wulkanizacji i studia detailingowego?

To przede wszystkim zestaw narzędzi do organizacji obsługi klienta. Terminarz do zarządzania umówionymi klientami, przypomnienia o wizytach wysyłane w postaci wiadomości SMS czy wiadomości reklamowe zapraszające klienta po kolejną usługę.

Jak działa Autonova?

Podobnie jak większość platform sprzedających produkty przez Internet. Osoba zainteresowana daną usługa wpisuje ją w wyszukiwarce na platformie Autonova., podaje swoją lokalizację, a w efekcie dostaje listę firm świadczących tę usługę w wyznaczonym regionie.

Następnie wysyła informację z rezerwacją terminu do wybranego usługodawcy, a ten otrzymuje na swój adres email powiadomienie o nowym kliencie. Jeśli usługodawca korzysta z urządzenia mobilnego i aplikacji Autonova., to zostanie dodatkowo powiadomiony powiadomieniem push np. na smartfonie.

5 powodów, dla których warto dołączyć.

Nowi klienci

Autonova. to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia przychodów z usług. Wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebą użytkowników samochodów, którzy są coraz bardziej wygodni i mają coraz mniej czasu. W związku z tym chcą jak najwięcej rzeczy organizować przez Internet. Również te z zakresu utrzymania swojego samochodu.

Darmowa reklama

Platforma oferuje skuteczną ekspozycję danych Twojej firmy w Internecie. Oprócz standardowych danych adresowych, godzin otwarcia itp., klient może również zapoznać się z ofertą usług, jakie świadczysz.

Darmowa strona internetowa

Nie masz strony firmowej w Internecie? Już nie musisz się tym przejmować. W ramach obecności na platformie Autonova. Twoja firma zyskuje dedykowaną podstronę internetową, która będzie ją reklamowała w Internecie. Strona będzie dostępna pod adresem autonova.com/pl/sp/Twoje_miasto/Twoja_nazwa_firmy. Przykład takiej strony możesz zobaczyć tutaj autonova.com/pl/sp/cisek/deja-vu-auto-detailing.

zarządzaj klientami

Utrzymanie obecnych klientów

System przypomnień i powiadomień SMS skutecznie zadba o to, aby klient, który raz zamówił usługę w Twojej formie, powrócił. Stworzone przez nas narzędzia, w ramach Twojej obecności na platformie, przez 24 godziny na dobę będą pracowały, aby klient zamówił kolejną usługę.

Bezpłatny start

W momencie dołączenia do platformy zyskujesz dostęp do wszystkich funkcji platformy. Z kalendarza Autonova możesz korzystać bezpłatnie przez 30 dni, potem koszt dostępu do niego jest porównywalny z dostępem do popularnych platform streamingowych z filmami czy serialami. Koszt ten zwraca się już przy pierwszym kliencie, który dzięki Autonova do Ciebie powróci.
Prawda, że miło?

Czy warto?

Zdecydowanie tak. Obecność Twojej firmy na Autonova. jest całkowicie bezpłatna. Nic nie ryzykujesz. Możesz jedynie zyskać.

Dołącz już teraz i zacznij zyskiwać dzięki nowym klientom z platformy. Zarejestruj się na autonova.com/pl/rejestracja/uslugodawca