Sprzedaż produktów przez Internet to dziś rzecz jak najbardziej powszechna. Coraz więcej naszych potrzeb zaspokajana jest już przez Internet. Chcesz kupić bilet na pociąg, zamówić jedzenie, umówić się do lekarza – wszystkie te rzeczy są już osiągalne za pomocą kilku kliknięć. To pewnie, że z usługami w motoryzacji będzie podobnie. To już nie jest kwestia „czy”, ale „kiedy” kupowanie ich przez Internet stanie się powszechne. Dołącz do Autonova., aby nie przegapić tego momentu i nadążyć za zmieniającym się światem oraz potrzebami Twoich klientów.

Co to jest Autonova?


Autonova. to platforma internetowa mająca na celu zwiększenie dostępności do usług w motoryzacji. Przy jej pomocy klient chcący kupić typowe usługi w motoryzacji, takie jak wymiana oleju, czyszczenie klimatyzacji czy pranie tapicerki, może je zamówić w Twojej firmie przez Internet. Szybko, łatwo, bezpiecznie i za pomocą kilku kliknięć na ekranie smartfona.

Jak działa Autonova?

Podobnie jak większość platform sprzedających produkty przez Internet. Osoba zainteresowana daną usługa wpisuje ją w wyszukiwarce na platformie Autonova., podaje swoją lokalizację, a w efekcie dostaje listę firm świadczących tę usługę w wyznaczonym regionie.

Następnie wysyła informację z rezerwacją terminu do wybranego usługodawcy, a ten otrzymuje na swój adres email powiadomienie o nowym kliencie. Jeśli usługodawca korzysta z urządzenia mobilnego i aplikacji Autonova., to zostanie dodatkowo powiadomiony powiadomieniem push np. na smartfonie.

5 powodów, dla których warto dołączyć.

Nowi klienci

Autonova. to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia przychodów z usług. Wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebą użytkowników samochodów, którzy są coraz bardziej wygodni i mają coraz mniej czasu. W związku z tym chcą jak najwięcej rzeczy organizować przez Internet. Również te z zakresu utrzymania swojego samochodu.

Darmowa reklama

Platforma oferuje skuteczną ekspozycję danych Twojej firmy w Internecie. Oprócz standardowych danych adresowych, godzin otwarcia itp., klient może również zapoznać się z ofertą usług, jakie świadczysz.

Darmowa strona internetowa

Nie masz strony firmowej w Internecie? Już nie musisz się tym przejmować. W ramach obecności na platformie Autonova. Twoja firma zyskuje dedykowaną podstronę internetową, która będzie ją reklamowała w Internecie. Strona będzie dostępna pod adresem autonova.com/pl/sp/Twoje_miasto/Twoja_nazwa_firmy. Przykład takiej strony możesz zobaczyć tutaj autonova.com/pl/sp/cisek/deja-vu-auto-detailing.

Utrzymanie obecnych klientów

System przypomnień i alarmów skutecznie zadba o to, aby klient, który raz zamówił usługę w Twojej formie, powrócił. Stworzone przez nas narzędzia, w ramach Twojej obecności na platformie, przez 24 godziny na dobę będą pracowały, aby klient powrócił i zamówił kolejną usługę.

Bonus na start

W momencie dołączenia do platformy zyskujesz bonus w postaci pakietu premium Autonova GOLD, który włączymy dla Ciebie za darmo na okres 30 dni. Trochę tak jak w kablówce, kiedy w pierwszym miesiącu dostajesz za darmo dostęp do wszystkich kanałów. Prawda, że miło?

Czy warto?

Zdecydowanie tak. Obecność Twojej firmy na Autonova. jest całkowicie bezpłatna. Nic nie ryzykujesz. Możesz jedynie zyskać.

Dołącz już teraz i zacznij zyskiwać dzięki nowym klientom z platformy. Zarejestruj się na autonova.com/pl/rejestracja/uslugodawca