Wolne miejsca w Twoim terminarzu? Poznaj 10 pomysłów na kampanię promocyjną w formie SMS, która wygeneruje Ci dodatkowy przychód, niezależnie od pory roku.

Korzystając z aplikacji Autonova , masz możliwość wysłania do swoich klientów informacji promocyjnej w formie wiadomości SMS. Do Twojej dyspozycji, aplikacja oddaje kilkanaście gotowych szablonów wiadomości, które wykorzystasz np. do wypełnienia wolnych miejsc w kalendarzu i eliminacji przestojów.

Szablonów do dyspozycji masz kilkanaście. Podzieliliśmy je na kategorie w zależności od branży w której działasz.

Jeśli potrzebujesz innego komunikatu, niż te, które dodaliśmy do narzędzia, możesz dodać go poprzez funkcję stwórz własny szablon. Raz dodany szablon możesz wykorzystywać wielokrotnie.

Więcej o pozyskiwaniu klientów za pomocą SMSów, przeczytasz w artykule Dotrzyj do wszystkich klientów w 3 minuty

Gotowe szablony wiadomości dla studia detailingowego

Wiosna
Czyszczenie samochodu po zimie to mozolne zajęcie. Zaproś więc swoich klientów na usługę wiosennego mycia auta. Z pewnością znajdziesz chętnych na przygotowanie swoich czterech kółek do nowego sezonu.

SMS 1
Przygotuj swoje auto do wiosny. Zapraszamy na mycie auta po zimie do [nazwa Twojej firmy].
Zadzwoń [Twój nr telefonu] i zarezerwuj termin.

Majówka to również doskonały moment, aby namówić klientów na gruntowne mycia auta, połączone np. z woskiem.

SMS 2
Przygotuj swój samochód na majówkę. Sprawimy, że będzie błyszczał na drodze. Zapraszamy do [nazwa Twojej firmy].  Zadzwoń [Twój nr telefonu] i zarezerwuj termin.

Jesień
Po sezonie letnich wyjazdów, entuzjaści zadbanego lakieru mogą zdecydować się dodatkowe zabezpieczenie lakieru przez zimą.

SMS 3
Zabezpiecz lakier swojego auta na zimę. Zapraszamy do [nazwa Twojej firmy]. Zadzwoń [nr Twój nr telefonu] i zarezerwuj termin.

Całoroczne
W dowolnym momencie w roku, możesz skorzystać z opcji zaproszenia klientów na porządki wewnątrz auta. Ta usługa ma sens o każdej porze. Jednym z idealnych momentów jest powrót z wakacyjnych wyjazdów, które zawsze zostawiają po sobie „ślady”.

SMS 4
W czystym jedziesz przyjemniej. Zapraszamy na profesjonalne czyszczenie wnętrza auta. Zadzwoń [Twój nr telefonu] i zarezerwuj termin – [nazwa Twojej firmy]

Zaloguj się lub przetestuj na https://autonova.com/pl/

Szablony wiadomości dla mechanika, warsztatu samochodowego

Jesień
Zbliżająca się zima to trudny okres dla samochodów i kierowców. Warto zaproponować klientom sprawdzenia stanu auta przez zimą, akumulatora, wymianę płynu chłodniczego i oleju. Choć wymiana oleju silnikowego odbywa się co określony przebieg, to wielu kierowców wymienia go regularnie, raz w roku – właśnie jesienią.

SMS 5
Sprawdź stan auta przed zimą. Zapraszamy do [nazwa punktu]. Zadzwoń [nr telefonu] i zarezerwuj termin.

SMS 6
Zapraszamy na sezonową wymianę płynów eksploatacyjnych. Zadzwoń [nr telefonu] i zarezerwuj termin – [nazwa punktu]

SMS 7
Zapraszamy na sprawdzenie stanu akumulatora [nazwa_warsztatu]. Zadzwoń i umów się [nr_tel]

Wiosna
Zapowiedź wyższych temperatur to doskonała okazja, aby zaproponować klientom serwis, czyszczenie klimatyzacji.

SMS 8
Upały już blisko. Zapraszamy na serwis klimatyzacji. Zadzwoń [nr telefonu] i zarezerwuj termin – [nazwa punktu]

Wypróbuj na https://autonova.com/pl/

Szablony wiadomości dla wulkanizacji

O wymianie opon klienci z pewnością nie zapomną. Przypomni im o tym boleśnie pierwszy śnieg lub kilka ciepłych dni. Możesz przypomnieć im jednak o sobie i zmniejszyć ryzyko, że wybiorą się na „przekładkę” do konkurencji.

SMS 9
Już czas zmienić opony. Zapraszamy do [nazwa punktu]. Zadzwoń [nr telefonu] i zarezerwuj termin.

Szablony dla każdego

Poniższe szablony możesz wykorzystać w dowolnej branży. Ciekawa oferta promocyjna z pewnością przyciągnie klientów

SMS 10
Zadbamy o Twoje auto. Wszystkie usługi w promocyjnej cenie z rabatem 10%. Zadzwoń [nr telefonu] i dopytaj o szczegóły  – [nazwa punktu]

Zadbamy o Twoje auto. Wszystkie usługi w promocyjnej cenie z rabatem 20%. Zadzwoń [nr telefonu] i dopytaj o szczegóły  – [nazwa punktu]

Zadbamy o Twoje auto. Wszystkie usługi w promocyjnej cenie z rabatem 20%. Zadzwoń [nr telefonu] i dopytaj o szczegóły  – [nazwa punktu]

 

Powyższe szablony wiadomości możesz wykorzystać już dzisiaj. W ramach aplikacji Autonova możesz stworzyć też kolejne, jeszcze bardziej dopasowane do Twojego biznesu. Spróbuj już dziś i wyślij swojego pierwszego SMSa, a inwestycja tych kilku minut z pewnością się zwróci.

Dodaj swój szablon już dziś i pozyskaj klienta. Zaloguj się lub dołącz na https://autonova.com/pl/

Poznaj aplikację Autonova i zyskaj klientów, dzięki SMS